Navigace: Hlavní stránka > GDPR

Havarijní služba pro SVJ

Vybrané REFERENCE:

 • Společenství vlastníků jednotek obytného domu Poláčkova 5293/13, Jihlava www.p13.xf.cz


 • Společenství vlastníků jednotek obytného domu Nad Jihlávkou 5064/6, Jihlava www.nj6.wz.cz


 • Společenství vlastníků jednotek obytného domu Telečská 4485/51, Jihlava www.t51.xf.cz


 • Společenství vlastníků jednotek obytného domu Havlíčkova 5053/22, Jihlava www.h22.xf.cz


 • Společenství vlastníků jednotek obytného domu Jarní 381/24, 382/26, 383/28, 384/30, Jihlava www.j24.xf.cz


 • Společenství vlastníků jednotek obytného domu Seifertova 1702/7, Jihlava

 • Společenství vlastníků jednotek pro dům Nerudova č.p.1581 v Jihlavě

 • Společenství vlastníků jednotek Luka nad Jihlavou 128

 • Společenství vlastníků jednotek obytného domu Srázná 1383/7, Jihlava

GDPR, ochrana osobních údajů


Datum poslední aktualizace: 5.07.2022

Poskytujeme Vám informace ohledně zpracování Vašich osobních údajů v souvislosti s nařízením Evropského parlamentu a rady EU 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES, jež klade nové požadavky v oblasti ochrany Vašich osobních údajů.


1) Správcem osobních údajů je firma Ing. Libor Varhaník, 5. května 4415/54, Jihlava, IČ: 86918184. V sídle firmy je i pověřenec, který dohlíží na řádné zpracování osobních údajů a na kterého se můžete kdykoliv obrátit jak písemně, tak elektronicky na spravaBD@centrum.cz.

2) Vaše osobní údaje zpracováváme pouze pro účely plnění smlouvy uzavřené s výborem SVJ na základě pověření Shromáždění SVJ. Jsou zpracovávány osobní údaje pouze v rozsahu, který je nezbytný pro plnění dané smlouvy. Jedná se zejména o možnost vyřizování požadavků členů SVJ z pohodlí domova v elektronické formě, vyplácení přeplatků z vyúčtování bankovním převodem atp. Pro výše uvedené účely je poskytnutí Vašich osobních údajů dobrovolné, je však nezbytné pro plnění smlouvy. Udělený souhlas můžete kdykoliv odvolat, a to i v jeho jednotlivých částech, buď telefonicky na telefonním čísle 777 949 782, písemně e-mailem na spravaBD@centrum.cz, nebo na korespondenční adrese Ing. Libor Varhaník, Správa BD, 5. května 4415/54, Jihlava.

3) Oprávněným zájmem pro zpracování osobních údajů naší firmy je poskytovat Vám objednané služby, informovat vás o průběhu jejich plnění a informovat Vás o novinkách týkajících se správy vaší nemovitosti.

4) Abychom zajistili řádný chod naší firmy, mají přístup k vašim osobním údajům i další třetí subjekty. Jedná se zejména o poskytovatele IT služeb, advokátní kanceláře, firmy zabývající se rozúčtováním nákladů na dodávku tepla a další osoby, které poskytují služby pro naši firmu a s nimiž máme samozřejmě korektní smlouvu o zpracování osobních údajů – jejich konkrétní výčet je uveden pod tímto textem.

5) Vaše osobní údaje uchováváme v souladu s právními předpisy po dobu trvání smlouvy uzavřené s výborem SVJ na základě pověření Shromáždění SVJ, abychom mohli smlouvu plnit. Po ukončení smlouvy či závazků z ní vyplývajících di souvisejících máme vaše údaje uloženy po dobu, která je vyžadována a uvedena v příslušných právních předpisech a dále dle obecných promlčeních dob.

6) Máte právo se kdykoliv obrátit na naši firmu, našeho pověřence na ochranu osobních údajů a požadovat informace a přístup ke zpracování osobních údajů. Dále máte právo na výmaz, právo na opravu nepřesných nebo neúplných osobních údajů, právo na omezení zpracování, uplatnění námitek a na přenostitelnost údajů. Tyto práva můžete uplatnit na našich kontaktech. S případnou stížností se můžete obrátit u na Úřad pro ochranu osobních údajů. Prosíme Vás o sdílení těchto informací i s dalšími osobami SVJ, sousedy atd. protože i jejich osobní údaje zpracováváme pro účely smlouvy.

7) Směrnice o zpracování Vašich osobních údajů je uvedena níže. pro Pokud máte k informacím o zpracování osobních údajů jakékoliv dotazy či připomínky, neváhejte se se, prosíme, obrátit na telefonní číslo 777 949 782, písemně e-mailem na spravaBD@centrum.cz, nebo na korespondenční adresu Ing. Libor Varhaník, Správa BD, 5. května 4415/54, Jihlava.

Směrnice o zpracování Vašich osobních údajů

Seznam třetích subjektů, které mají přístup k Vašim osobním údajům:
V tuto chvíli nemá k vašim osobním údajům přístup žádný třetí subjekt.

Aktuality

 • Chcete obdržet vyúčtování za předchozí rok co nejdříve? Navažte s námi spolupráci - první SVJ od nás dostalo kompletní vyúčtování již 11.ledna a přeplatky budou vlastníkům vyplaceny začátkem února!
 • Každé SVJ může ušetřit - neplaťte zbytečně nic navíc. Zajistíme snížení nákladů domu až o desítky procent ročně => snížení měsíčních plateb všech vlastníků!
 • Mimořádná akce: Správa bytových domů společenství vlastníků jednotek po první měsíc zcela ZDARMA! Ušetřené peníze tak můžete využít např. pro investice do vašeho bytového domu, mimořádné odměny členům výboru atd. Kontaktujte nás!
 • Další 2 měsíce našich služeb s 50 % slevou! Neváhejte nás kontaktovat pro vypracování cenové nabídky!
 • Znáte z tisku:
        


 • Pro naše zákazníky další sleva ve výši 5 % na stránkách pujcovna-lodi-na-vltave.xf.cz.
 • Pro naše zákazníky slevy 5 až 40 % v pobočkách sítě Auto Kelly. Pro zjištění konkrétní slevy si vyberte požadovaný produkt, opište jeho kód v katalogu na www.autokelly.cz a zašlete nám dotaz na jeho cenu po slevě.

Doporučujeme